• Toplam 12 kitap bulunuyor 6 - 10 arası kitaplar / Sayfa 2
 • 1986 J. Millman, C. C. Halkias #6
  Elektronik Düzenler ve Devreleri (Cilt-IV)
  Akordsuz kuvvetlendiriciler. Geribeslemeli kuvvetlendiriciler ve osilatörler. Büyük işaret kuvvetlendiricileri. Fotoelektrik düzenler. Doğrultucular ve besleme kaynakları. - Detaylar »
  Çeviri:
  Yıldız Leblebici
 • 1983 Duran Leblebici #7
  Elektronik Devreleri (Cilt-I)
  Vakumlu elektronik devre elemanları (elektron tüpleri). Yarıiletken elektronik devre elemanları. Kuvvetlendiriciler, genel kavramlar ve temel kuvvetlendirici devreleri. Kondansatör bağlamalı çok katlı kuvvetlendiriciler. Katları doğrudan doğruya bağl... - Detaylar »
  PDF Boyutu:
  14,5 MB
 • 1980 J. Millman, C. C. Halkias #8
  Elektronik Düzenler ve Devreleri (Cilt-III)
  Tranzistorların alçak frekans ve küşük işaretlerdeki eşdeğer devreleri. Tranzistorlu alçak frekans kuvvetlendirici devreleri. Yüksek frekanslarda tranzistorlar. Alan etkili tranzistorlar. Tümdevreler. - Detaylar »
  Çeviri:
  Yıldız Leblebici
 • 1978 J. Millman, C. C. Halkias #9
  Elektronik Düzenler ve Devreleri (Cilt-II)
  Yarı iletken diyotların özellikleri. Vakumlu tüplerin özellikleri. Vakumlu tüplerin küçük işaretler için eşdeğer devreleri ve uygulamaları. Tranzistorların özellikleri. Tranzistorların kutuplandırılması ve ısıl kararlılık. - Detaylar »
  Çeviri:
  Yıldız Leblebici
 • 1977 J. Millman, C. C. Halkias #10
  Elektronik Düzenler ve Devreleri (Cilt-I)
  Elektron balistiği ve uygulamaları. Enerji seviyeleri ve enerji bantları. Metallerde iletim. Vakumlu diyotların özellikleri. Yarıiletkenlerde iletim.  - Detaylar »
  Çeviri:
  Yıldız Leblebici
  PDF Boyutu:
  11,6 MB