• Toplam 14 kitap bulunuyor 6 - 10 arası kitaplar / Sayfa 2
 • 2001 Duran Leblebici #6
  Elektronik Elemanları
  Vakumda, gazlarda ve katılarda iletim. Yarıiletkenler. Yarıiletken diyot. akım-gerilim ilişkisi. İkincil olaylar. özel diyotlar. Bipolar tranzistor. Çalışma ilkesi. Özeğriler. Bipolar tranzistor modelleri. SPICE parametreleri. Sınır değerler. MOS tr... - Detaylar »
  PDF Boyutu:
  11,8 MB
 • 2001 Duran Leblebici #7
  Analog Elektronik Devreleri
  Kuvvetlendiricilerle ilgili temel kavramlar. Elektronik devrelerin temel yapı taşları. Çok katlı kuvvetlendiriciler. Güç kuvvetlendiricileri. Frekansa bağlı özellikler.Kuvvetlendiricilerde geribesleme. Kompanzasyon. Geribeslemeli osilatörler.... - Detaylar »
  PDF Boyutu:
  23,9 MB
 • 1986 J. Millman, C. C. Halkias #8
  Elektronik Düzenler ve Devreleri (Cilt-IV)
  Akordsuz kuvvetlendiriciler. Geribeslemeli kuvvetlendiriciler ve osilatörler. Büyük işaret kuvvetlendiricileri. Fotoelektrik düzenler. Doğrultucular ve besleme kaynakları. - Detaylar »
  Çeviri:
  Yıldız Leblebici
 • 1983 Duran Leblebici #9
  Elektronik Devreleri (Cilt-I)
  Vakumlu elektronik devre elemanları (elektron tüpleri). Yarıiletken elektronik devre elemanları. Kuvvetlendiriciler, genel kavramlar ve temel kuvvetlendirici devreleri. Kondansatör bağlamalı çok katlı kuvvetlendiriciler. Katları doğrudan doğruya bağl... - Detaylar »
  PDF Boyutu:
  14,5 MB
 • 1980 J. Millman, C. C. Halkias #10
  Elektronik Düzenler ve Devreleri (Cilt-III)
  Tranzistorların alçak frekans ve küşük işaretlerdeki eşdeğer devreleri. Tranzistorlu alçak frekans kuvvetlendirici devreleri. Yüksek frekanslarda tranzistorlar. Alan etkili tranzistorlar. Tümdevreler. - Detaylar »
  Çeviri:
  Yıldız Leblebici