• Duran Leblebici'ye ait 6 kitap bulunuyor 1 - 5 arası kitaplar / Sayfa 1
 • 2009 Duran Leblebici, Yusuf Leblebici #1
  Fundamentals Of High Frequency CMOS Analog Integrated Circuits
  Components of analog CMOS ICs. Basic MOS amplifiers; DC and low frequency behavior. High-frequency behavior of basic amplifiers. Frequency selective RF circuits. L-C oscillators. Analog-digital interface and system level design considerations. - Detaylar »
 • 2001 Duran Leblebici #2
  Elektronik Elemanları
  Vakumda, gazlarda ve katılarda iletim. Yarıiletkenler. Yarıiletken diyot. akım-gerilim ilişkisi. İkincil olaylar. özel diyotlar. Bipolar tranzistor. Çalışma ilkesi. Özeğriler. Bipolar tranzistor modelleri. SPICE parametreleri. Sınır değerler. MOS tr... - Detaylar »
  PDF Boyutu:
  11,8 MB
 • 2001 Duran Leblebici #3
  Analog Elektronik Devreleri
  Kuvvetlendiricilerle ilgili temel kavramlar. Elektronik devrelerin temel yapı taşları. Çok katlı kuvvetlendiriciler. Güç kuvvetlendiricileri. Frekansa bağlı özellikler.Kuvvetlendiricilerde geribesleme. Kompanzasyon. Geribeslemeli osilatörler.... - Detaylar »
  PDF Boyutu:
  23,9 MB
 • 1983 Duran Leblebici #4
  Elektronik Devreleri (Cilt-I)
  Vakumlu elektronik devre elemanları (elektron tüpleri). Yarıiletken elektronik devre elemanları. Kuvvetlendiriciler, genel kavramlar ve temel kuvvetlendirici devreleri. Kondansatör bağlamalı çok katlı kuvvetlendiriciler. Katları doğrudan doğruya bağl... - Detaylar »
  PDF Boyutu:
  14,5 MB
 • 1974 Dennis le Croisette #5
  Tranzistorlar (Bölüm 2,3)
  Bir dört uçlu olarak tranzistor. Alçak frekanslarda h-parametreleri eşdeğer devresi. Tek ve çok katlı alternatif akım kuvvetlendiricileri. Tranzistorun fiziksel özellikleri. Tranzistorların yüksek frekanslarda ve darbe işaretlerle çalışmaları. Tünel ... - Detaylar »
  Çeviri:
  Duran Leblebici, Yıldız Leblebici