• Yıldız Leblebici'ye ait 7 kitap bulunuyor 1 - 5 arası kitaplar / Sayfa 1
 • 2008 Edward S. Yang #1
  Yarı iletken Devre Elemanlarının Temelleri
  Yarıiletkenlerin temel fiziksel teorisi. Yarıiletkenlerin ısıl dengesizlik durumundaki özellikleri. Devre elemanı yapım teknolojisi. p-n jonksiyonu. Metal-yarıiletken jonksiyonları. Güneş pili ve yarıiletken diyot. Jonksiyonlu alan etkili tranzistor.... - Detaylar »
  Çeviri:
  Yıldız Leblebici
 • 1986 J. Millman, C. C. Halkias #2
  Elektronik Düzenler ve Devreleri (Cilt-IV)
  Akordsuz kuvvetlendiriciler. Geribeslemeli kuvvetlendiriciler ve osilatörler. Büyük işaret kuvvetlendiricileri. Fotoelektrik düzenler. Doğrultucular ve besleme kaynakları. - Detaylar »
  Çeviri:
  Yıldız Leblebici
 • 1980 J. Millman, C. C. Halkias #3
  Elektronik Düzenler ve Devreleri (Cilt-III)
  Tranzistorların alçak frekans ve küşük işaretlerdeki eşdeğer devreleri. Tranzistorlu alçak frekans kuvvetlendirici devreleri. Yüksek frekanslarda tranzistorlar. Alan etkili tranzistorlar. Tümdevreler. - Detaylar »
  Çeviri:
  Yıldız Leblebici
 • 1978 J. Millman, C. C. Halkias #4
  Elektronik Düzenler ve Devreleri (Cilt-II)
  Yarı iletken diyotların özellikleri. Vakumlu tüplerin özellikleri. Vakumlu tüplerin küçük işaretler için eşdeğer devreleri ve uygulamaları. Tranzistorların özellikleri. Tranzistorların kutuplandırılması ve ısıl kararlılık. - Detaylar »
  Çeviri:
  Yıldız Leblebici
 • 1977 J. Millman, C. C. Halkias #5
  Elektronik Düzenler ve Devreleri (Cilt-I)
  Elektron balistiği ve uygulamaları. Enerji seviyeleri ve enerji bantları. Metallerde iletim. Vakumlu diyotların özellikleri. Yarıiletkenlerde iletim.  - Detaylar »
  Çeviri:
  Yıldız Leblebici
  PDF Boyutu:
  11,6 MB